Kontakt
Osaühing AR TÄHELEND on raamatupidamisteenuseid ning äri- ja majandusalaseid
konsultatsioone pakkuv ettevõte.


Ettevõtte: Osaühing AR TÄHELEND
Registrikood: 10367799
Aadress: Tondi tn. 27, 11316 Tallinn
e-post: info@tahelend.ee
Telefon: +372 655 8224
Mobiil: +372 56 693 518
Mobiil 1 korrus: +372 55 580 896
Mobiil 2 korrus: +372 56 943 147

Anu Allikvee


Juhatuse liige ja juhataja
Mobiil: +372 502 5288
e-post: anu@tahelend.ee

Raimo Allikvee


Juhatuse liige ja kinnisvarahaldur
Mobiil: +372 501 0185
e-post: raimo.allikvee@gmail.com
   


Raamatupidajad I korrus


Ege Vainura


e-post: ege@tahelend.ee

Annely Laumets


e-post: annely@tahelend.ee
   

Liis Tetsov


e-post: liis@tahelend.ee

Leena Sass


e-post: leena@tahelend.ee
   

Epp Sildaru


e-post: epp@tahelend.ee

Maia Lang


e-post: maia@tahelend.ee


Raamatupidajad II korrus


Tiina Tomingas


e-post: tiina@tahelend.ee

Marika Anderson


e-post: marika@tahelend.ee
   

Liia Kimmel


e-post: liia@tahelend.ee

Kersti Saar


e-post: kersti@tahelend.ee
   

Kerti Hints


e-post: kerti@tahelend.ee



Tondi tn 27, 11316 Tallinn,   Tel: 6558 224, 6558 415   Fax: 6816518   E-post: info@tahelend.ee